imieniny: Pawła, Rudolfa. 26 czerwca 2017
 

  
Co? Gdzie? Kiedy?
 


Twitter


Aktualności


PORTRETY ÓWCZESNYCH OGRODÓW W SZTUCE
11 czerwca kolejny film z cyklu "Wystawa na ekranie". Widzowie Kina Sztuka obejrzą dokument "Portrety ówczesnych ogrodów. Od Moneta do Matisse'a". Seans o godz. 13.00.

W CHRZANOWIE USTANOWIONO NOWY REKORD
1 czerwca 2017 na Placu Tysiąclecia w Chrzanowie ( wynikiem 417 osób) ustanowiono rekord Polski w największej liczbie osób z komórką miodu w formie przestrzennej. Wydarzenie  zorganizowano z okazji jubileuszu 100-lecia koła pszczelarskiego CABANKA. Wszystkim uczestnikom tego wydarzenia serdecznie dziękujemy za obecność i dobrą zabawę.

KOMUNIKAT O UTRUDNIENIACH W RUCHU
W związku z Dniami Chrzanowa do 5 czerwca będzie zamknięta ul. Kusocińskiego na odcinku od ul. Bagnistej do ul. Broniewskiego oraz ul. Broniewskiego na odcinku od ul. Gancarskiej do Kusocińskiego. Przepraszamy za utrudnienia.

SPOTKANIE Z TWÓRCZOŚCIĄ KONRADA OBROKA
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji zaprasza na spotkanie z twórczością Konrada Obroka oraz promocję jego dwóch tomików wierszy "Szara energia" oraz "Psychiczny prąd".
9 czerwca 2017 r. godz. 17.00 - Klub Stara Kotłownia.Wstęp wolny!

WERNISAŻ MALARSTWA I CERAMIKI ZBIGNIEWA GIERCZAKA
26 maja 2017 w galerii NA STYKU odbył się wernisaż malarstwa i ceramiki chrzanowskiego artysty Zbigniewa Gierczaka.Otwarcie wystawy zgromadziło liczną grupę miłośników sztuki oraz przyjaciół i rodzinę artysty.

ROZŚPIEWANA CIUCHCIA - wyniki
Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu piosenki, który odbył się 4 czerwca 2017r.

TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO o Puchar Burmistrza Chrzanowa
Zapraszamy na Otwarty Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa, który odbędzie się 10 czerwca 2017 roku w godz. 9:30 - 21.00 w hali widowiskowo-sportowej MOKSiR w Chrzanowie przy ul. Kusocińskiego 2. Wstęp wolny.

SPEKTRUM - wernisaż wystawy Cypriana Hołowni
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie zaprasza na wernisaż wystawy fotografii, malarstwa i rysunku Cypriana Hołowni, który odbędzie się w Galerii na Piętrze 9 czerwca 2017 roku o godz. 18.30

X Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów - wyniki
Zapraszamy do zapoznania się z wynikami X Przeglądu Twórczości Artystycznej Seniorów, który odbył się 2 czerwca 2017 r. Szczegóły w załączniku.

DOMEK ARTYSTÓW WSZELAKICH - X festiwal osób niepełnosprawnych
9 czerwca , godz. 9.00 - 14.00 serdecznie zapraszamy na występy artystyczne w ramach X festiwal osób niepełnosprawnych. Szczegółowy program na afiszu. Miejsce: sala teatralna MOKSiR. Wstęp wolny!.

IX OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKI NA OPOWIADANIE FANTASTYCZNE
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie ogłasza Ogólnopolski Konkurs Literacki na Opowiadanie Fantastyczne PIGMALION FANTASTYKI. Termin nadsyłania prac mija z dniem 27 lipca - NIE decyduje data stempla pocztowego.

PLAŻA POD ORŁEM

Organizacja miejskiej plaży na Placu Tysiąclecia to propozycja ośrodka kultury na lato.
Szczegółowy program.


KONCERT WIEDEŃSKI
Na koncert, który nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów wiedeńskich zapraszamy 29 października 2017 o godz. 17.00 - sala teatralna MOKSiR. Bilety - 80 zł.

POMOC DOMOWA - spektakl Teatru Bagatela
Na spektakl Teatru Bagatela zapraszamy serdecznie 30 września 2017r. Sala teatralna MOKSiR - godz. 19.00. Rezerwacja biletów, tel. 32 62 330 86 w. 53.

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - roboty budowlane
Przebudowa sanitariatów w części teatralno - kinowej oraz administracyjnej budynku Domu Kultury.2017: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2015: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2011: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2010: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzieńMiejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzanów
centrala: 32 623 30 86, 32 623 30 87
email: moksir@chrzanow.pl