imieniny: Marcina Rafała. 24 października 2017
 

  
Co? Gdzie? Kiedy?
 


Twitter


Aktualności


KINO LETNIE W SZTUCE
6 filmów dla dzieci i młodzieży, to oferta Kina Sztuka na wakacje. Zachęcamy wszystkim do zapoznania się z naszą filmową propozycją. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Ośrodek rekreacyjny BASEN KĄTY zaprasza
Zapraszamy do korzystania z oferty ośrodka rekreacyjnego BASEN-KĄTY. Ośrodek czynny w godz. 10.00 - 19.00

Zaproszenie do składania ofert
Zaproszenie do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia o wartości nieprzekraczającej 30.000 EURO na zadanie pn.„Wykonanie podciśnieniowego systemu odwodnienia dachu w budynku Hali Sportowej przy ul. Kusocińskiego 2 w Chrzanowie".

Dokumentacja z przeprowadzonego zapytania ofertowego
Dokumentacja z przeprowadzonego zapytania ofertowego dotyczącego dostaw, usług i robót budowlanych o wartości nieprzekraczającej 30 000 euro netto.

Wymiana wody w basenie
Informujemy, że 18 i 19 lipca 201 6 r. w związku z wymianą wody w niecce basenowej, nie będzie można się kąpać w ośrodku rekreacyjnym Basen-Kąty. W tych dniach można natomiast korzystać z innych urządzeń znajdujących się w ośrodku.

LATO Z MOXI NA PÓŁMETKU
Dobiega końca pierwszy miesiąc wakacji. MOKSiR w tym czasie przygotował dla dzieci szereg atrakcji. Uczestnicy zajęć LATA Z MOXI mogli się przekonać, że wakacje w mieście nie muszą być nudne.

FESTIWAL MŁODYCH NA PLACU TYSIĄCLECIA
Festiwal Młodych to część programu Światowych Dni Młodzieży, w której młodzi z różnych zakątków świata będą mieli możliwość podzielenia się swoimi pasjami i talentami z innymi. 27 lipca, Plac Tysiąclecia scena przed budynkiem MOKSiR. Prowadzenie - Tomasz Zubilewicz.

XVII Powiatowe Święto Miodu
Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze" zaprasza do wzięcia udziału w wydarzeniu „Chrzanolandia zaprasza na ... XVII Powiatowe Święto Miodu", które odbędzie się w 7 sierpnia 2016 r. na terenie Nadwiślańskiego Parku Etnograficznego w Wygiełzowie.

Transmisje uroczystości Światowych Dni Młodzieży na telebimie

Z okazji uroczystości Światowych Dni Młodzieży i wizyty Ojca Świętego w Polsce chrzanowski MOKSiR transmituje na telebimie przy Placu Tysiąclecia najważniejsze wydarzenia ŚDM. Sygnał udostępnia TVP SA.

 


Dziecięcy Korowód Artystyczny z MOXI
Z okazji Światowych Dni Młodzieży codziennie od 25 do 29 lipca bawiliśmy się wraz z chrzanowskimi rodzinami i pielgrzymami na pasażu za domem kultury. Były zabawy, konkursy, zawody sportowe, wspólne pieczenie ziemniaków. Natomiast w środę 27 lipca po południu na placu Tysiąclecia odbył się festiwal Młodych.2017: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2015: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2011: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2010: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzieńMiejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzanów
centrala: 32 623 30 86, 32 623 30 87
email: moksir@chrzanow.pl