imieniny: Marcina Rafała. 24 października 2017
 

  
Co? Gdzie? Kiedy?
 


Twitter


Aktualności


ANDRZEJKI IRLANDZKO-POLSKIE
Andrzejki 2016 już 26 listopada w klubie Stara Kotłownia. Tym razem bawimy się w klimatach irlandzko-polskich. Nie zabraknie muzyki: koncert chrzanowskiej formacji Bongo Jerusalem (rock) oraz gościnnego występu Zespołu Tańca Irlandzkiego ERIU z Krakowa. Start godz.: 19:00. Bilety w cenie 15 zł.

THE TREPP - koncert specjalny
13 grudnia w klubie Stara Kotłownia specjalny koncert The Trepp związany z jubileuszem 30-lecia zespołu. Wstęp wolny - bezpłatne wejściówki do odebrania w Informacji MOKSiR oraz w klubie w dniu koncertu. Ilość miejsc ograniczona. Start godz. 19:30.

KONCERT WSPOMNIEŃ w Starej Kotłowni
Uniwersytet Trzeciego Wieku w Chrzanowie z grupą CzarTy Gustawa zaprasza serdecznie na KONCERT WSPOMNIEŃ w Starej Kotłowni 5 listopada o godz. 16.00. Wstęp wolny!

Koncert ukraińskich artystów w Starej Kotłowni

W środę 16 listopada o godz.18.00 rozpocznie się w Starej Kotłowni niezwykły koncert. Tym razem wystąpią artyści ze Skały Podolskiej na Ukrainie. Zaprezentują m.in. utwory z repertuaru Anny German. Wstęp wolny.


Tegoroczne sukcesy chrzanowskich modelarzy-lotników
Chrzanowscy modelarze skupieni w Klubie Modelarstwa Lotniczego MOKSiR odnieśli w 2016 roku szereg sukcesów, zarówno na arenie krajowej, jak również europejskiej i światowej. Klubem opiekuje się instruktor Jerzy Włodarczyk.

W ZIMOWEJ POŚWIACIE - widowisko taneczne w dniu św. Mikołaja
6 grudnia o godz. 9.30 serdecznie zapraszamy dzieci na widowisko baletowe pt. "W zimowej poświacie". Bilety wstępu - 5 zł.

CHRZANÓW MA KOLEJNY REKORD POLSKI
6 grudnia 2016 r., w dniu św. Mikołaja na chrzanowskim rynku  ustanowiono  nowy rekord Polski w największej liczbie osób z figurkami Mikołaja. Rekord ustanowiło 701 osób.

CHRZANOWSKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY
W dniach od 6 grudnia br. do 6 stycznia 2017 serdecznie zapraszamy na Chrzanowski Jarmark Bożonarodzeniowy. Szczegóły na plakacie.

WYSTAWA MALARSTWA
Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy Podgórskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Sztuk Wszelkich. 25 listopada, godz. 17.30 - Galeria "Na Piętrze".

Wieczór filmowo-muzyczny: "The Trepp: Dziedzictwo"
10 grudnia o godz. 19:30 zapraszamy do kina Sztuka na premierowy pokaz filmu dokumentalnego "The Trepp: Dziedzictwo". W ramach znanego już cyklu "Wieczorów filmowo-muzycznych" tym razem widzowie obejrzą materiał o lokalnej legendzie punk rocka, czyli zespole The Trepp. Wstęp bezpłatny.

MALARSTWO – RYSUNEK – RZEŹBA – POEZJA
Zapraszamy na wystawę CZESŁAWA GAŁUŻNEGO. Wernisaż wystawy odbył się 9 grudnia 2016r..Galeria Na Styku.

BOSA NÓŻKA
Zapraszamy do zapoznania się z protokołem z chrzanowskich spotkań  folklorystycznych dla szkół i przedszkoli BOSA NÓŻKA, które miały miejsce 17 listopada 2016r. w sali teatralnej MOKSiR.

FINAŁ MIKOŁAJKOWEGO KONKURSU PIOSENKI
Serdecznie zapraszamy na finał Mikołajkowego Konkursu Piosenki. 11 grudnia 2016 r., godz. 15.00 - sala teatralna MOKSiR Wstęp wolny!

100-LECIE CHÓRU MĘSKIEGO ŻABY
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie serdecznie zaprasza na Koncert  Jubileuszowy z okazji 100-lecia istnienia chóru męskiego ŻABY. 18 grudnia 2016r. (niedziela), sala teatralna MOKSiR - godz. 15.00

ZAKRĘTKOWY MIKOŁAJ IDZIE Z POMOCĄ DOMINIKOWI
Podczas tegorocznego Chrzanowskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego niesiemy ją dwuletniemu Dominikowi z Trzebini. Zbierajmy nakrętki i wrzucajmy je do specjalnego Zakrętkowego Mikołaja, który znajduje się w MOKSiR na parterze przy Informacji a podczas imprez będzie wystawiony na chrzanowskim rynku. Pieniądze ze sprzedaży nakrętek przeznaczane są na rehabilitację dwuletniego Dominika. Kilogram zakrętek to 1,2 zł.2017: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2015: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2011: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2010: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzieńMiejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzanów
centrala: 32 623 30 86, 32 623 30 87
email: moksir@chrzanow.pl